Het AFP-Fysio team

Afspraak maken

Bob Stoker

Manueel therapeut
Specialisatie : Echografie & Top revalidatie | Dry Needling

Lees meer over deze therapeut
Contact | bob.stoker@afp-fysiotherapie.nl

 

Anneke Stoker- de Boer

Fysiotherapeut
Specialisaties : Echografie | Bekkenbodemfysiotherapie
Oefengroepen : Zwangerfit | Babymassage | FysioLady

Lees meer over deze therapeut
Contact | anneke.stoker@afp-fysiotherapie.nl

 


Els Boersma

Fysiotherapeut
Opleiding : Bekkenbodemfysiotherapeute i.o.

Lees meer over deze therapeut
Contact | els.boersma@afp-fysiotherapie.nl

 

Christa Bouw

Fysiotherapeut, docent Perfect Pilates
Specialisatie: Longrevalidatie | Reumatische aandoeningen | Revalidatie bij Total Hip en Total Knee | Medical Taping Concept
Overig: Aanspreekpunt Longnetwerk Assen e.o. en Reumanet Noord

Oefengroepen : COPD | Perfect Pilates

Lees meer over deze therapeut
Contact | christa.bouw@afp-fysiotherapie.nl

 

Lennart Wessels

Fysiotherapeut, Manueel Therapeut
Specialisatie : Manuele therapie (SOMT) | Echografie

Lees meer over deze therapeut
Contact | lennart.wessels@afp-fysiotherapie.nl

 

Robin ten Wolde

Fysiotherapeut
Specialisaties : Re-integratie therapeut | Dry Needling
Overig            : Hoofd Medische Staf ACV Assen

Lees meer over deze therapeut
Contact | robin.tenwolde@afp-fysiotherapie.nl

 

Tom Stegeman

Fysiotherapeut, Psychosomatisch fysiotherapeut.
Specialisaties : Psychosomatische fysiotherapie | Medical taping | Total Motion Release | Jacobson | Mindfulness | Bindweefselmassage

Lees meer over deze therapeut
Contact | tom.stegeman@afp-fysiotherapie.nl

Mirjam van Til

Fysiotherapeut, Manueel Therapeut
Specialisatie : Master Musculoskeletale Revalidatie

Lees meer over deze therapeut
Contact | mirjam.vantil@afp-fysiotherapie.nl

 

Nils van der Velde

Fysiotherapeut, Oedeemfysiotherapeut ad Vodder
Specialisaties : Hart-revalidatie (Fynon) | Oedeemfysiotherapie
Oefengroepen : FysioFit Heren & Dames | Perfect Pilates | Hydrotherapie

Lees meer over deze therapeut
Contact | nils.vandervelde@afp-fysiotherapie.nl

 

 

Marloes Prins

Fysiotherapeut, Zwangerfit docente
Specialisaties : begeleiding doelgroepen Fysio Lady, Diabetes, Fit&Gezond-op-gewicht

Lees meer over deze therapeut

 

Hellen Bakker

Praktijkondersteuner

Lees meer over deze medewerker
Contact | hellen.bakker@afp-fysiotherapie.nl

 

AFP-Fysio werkt samen met onderstaande partners:

Pim Dijkshoorn

Manueel therapeut


Willeke Beckeringh

Fysiotherapeut
Specialisaties: psychosomatiek | ademtherapie | ontspanningstechniek
Lees meer over onze partner

Barbara Guyant Gokeler

Fysiotherapeut (Algemeen)
Specialisaties: Manuele lymfedrainage Vodder io. | Engelstalige cliënten | afvallen door zwemmen programma